بیمه اتومبیل

درباره بیمه اتومبیل بیشتر بدانید...

این روزها به دلیل بالا بودن هزینه قطعات خودرو، در صورتی که حادثه‌ای برای هر یک از اجزای اتومبیل صورت بگیرد افراد مجبور هستند هزینه بالایی را متحمل شوند؛ بیمه بدنه با پوشش ها و مزایای خوبی که دارد به تمامی صاحبان خودرو این امکان را می‌دهد که در صورت وقوع حادثه، خسارات وارده را تامین کنند.

بیمه شخص ثالث

غیتذ

همه دارندگان وسـايل نقليه موتـوري زميني اعم از اشخـاص حقيقـي «دارندگان اتومبيل هاي شخصی» يا حقـوقي « اتومبيل هاي متعلق به شركت ها، ادارات دولتي و …» مسئول جبران خسـارات جانی و مالي هستند كه بر اثر حـوادث وسيله نقليه يا محمولات آنهـا به اشخاص ثالث وارد مي شود.

بيمه نامه شخص ثالث که به این منظور طراحی شده است، جنبه اجباري دارد و دارنده وسيله نقليه بايد مسئوليت خود را نزد يكي از شركت هاي بيمه واجد شرايط، بيمه کند.

در بيمه نامه حوادث (راننده مقصر حادثه) که امروزه جزئی از بیمه نامه شخص ثالث است، بيمه گر غرامت (فوت، نقص عضو) مربوط به راننده مقصر حادثه اتومبيل بيمه شده ( واژگوني، تصادفات و …) را که از محل بيمه نامه شخص ثالث قابل جبران نیست، حداكثر به میزان مبلغ مندرج در بيمه نامه، تحت پوشش قرار مي دهد.

بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه از جمله بیمه‌هایی است که برای جبران خسارت‌های وارده به اتومبیل خود می‌توانید از آن استفاده کنید؛ این بیمه اجباری نیست اما به دلیل خدماتی که ارائه می‌دهد موجب محبوبیت بسیار در میان رانندگان شده است.

خدماتی که این بیمه ارائه می‌دهد موجب شده تا حد زیادی در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود؛ تمامی این موارد بیمه بدنه را به یک بیمه محبوب در میان دارندگان خودرو تبدیل کرده است. این بیمه شامل جبران خساراتی است که در اثر حوادثی مانند سرقت، آتش‌سوزی، تصادف و… برای اتومبیل رخ می‌دهد که این موارد جزء پوشش‌های اصلی این بیمه می‌باشد.

صدور بیمه نامه 781+

عضویت در خبرنامه

بیمه خودرو