نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ری

نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ری

فهرست مطالب

نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ریبیمه معلم در شهر ری

همه افراد در سرتاسر جهان در معرض خطرات احتمالی قرار گرفته اند. شما در خیابان راه می روید ممکن است اتومبیلی با شما برخورد کند یا حتی برعکس این اتفاق رخ بدهد یعنی آن کسی که پشت فرمان است، خود شما باشید و به عابر پیاده ای برخورد کنید. حوادث قابل بروز بی شمار است. حوادثی مانند آتش سوزی کارگاه ساختمانی یا منازل، بروز بیماری که مستلزم پرداخت هزینه بالایی است و موارد دیگر.

از این رو شرکت های بیمه گر پا به عرصه گذاشتند تا از کمی از بار هزینه ها و مسئولیت اتفاق های بعد سانحه را کم کنند. یکی از این شرکت های بیمه گر شرکت بیمه معلم است. بیمه معلم یک شرکت خصوصی است که انواع خدمات بیمه ای را به شما ارائه می دهد.شرکت بیمه معلم تقریبا در تمامی شهر های ایران دفاتر نمایندگی برای مراجعه راحت تر مشتریان خود قرار داده است. یکی از این دفاتر، نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ری می باشد. خدمات قابل ارائه در این نمایندگی شامل تمامی خدمات بیمه معلم از جمله بیمه حوادث، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و زندگی، بیمه درمان و غیره می باشد.

نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ری

همانطور در بالا اشاره شد، دفاتر و نمایندگی های شرکت بیمه معلم در سراسر کشور وجود دارد. شرکت بیمه معلم از قدیمی های حوزه بیمه است که کار خود را زیر نظر بانک مرکزی در سال 1372 شروع کرده است. اگر قصد دریافت بیمه از شرکت بیمه معلم را دارید و در شهر ری هم ساکن هستید می توانید به نمایندگی 896 بیمه معلم مراجعه کنید. آدرس نمایندگی خیابان فداییان اسلام، بعد از اتوبان آزادگان، هایپر نجم خاور میانه، جنب شهربازی، واحد13، بیمه معلم می باشد. شما با مراجعه به صورت حضوری به این نمایندگی می توانید از تمام خدمات بیمه معلم بهره مند شوید.

خدماتی که در نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ری ارائه می شود

نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ریدر این بخش به تشریح و توضیح مختصری از تمامی بیمه هایی که در این نمایندگی ارائه می شود خواهیم پرداخت.

  1. بیمه اتومبیل: به طور کلی ما دو نوع بیمه برای اتومبیل داریم. یکی بیمه شخص ثالث است که اجباری است و برای تمامی افراد به غیر از راننده به حساب می آید. دیگری بیمه بدنه است که، در صورت داشتن این بیمه هرگونه خسارتی که بدنه اتومبیل شما وارد شود شامل بیمه می گردد.
  2. بیمه مهندسی: یکی از چندین بیمه ای که زیر مجموعه بیمه اموال قرار گرفته است، بیمه مهندسی بوده. این بیمه مناسب مهندس هایی است که در کارگاه های ساختمانی فعالیت می کنند.
  3. بیمه باربری: اگر در کار صادرات و واردات هستید می دانید که چه خطراتی ممکن است برای محموله شما از ابتدای مسیر تا انتهای مسیر پیش بیاید. بنابراین با داشتن بیمه باربری خیالتان از بابت هزینه های وارد شده در اثر بروز حادثه راحت است.
  4. بیمه مسئولیت: استقلال مالی یعنی ورود به جامعه، زمانی که وارد جامعه و میان مردم می شوید مسئولیت هایی به شما داده می شود. در این میان اگر به طور نا خواسته خسارتی به اموال بزنید می توانید از طریق بیمه مسئولیت هزینه آن را پرداخت کنید.
  5. بیمه آتش سوزی: یکی دیگر از زیر مجموعه های بیمه اموال بیمه آتش سوزی است. این بیمه برای کارگاه های ساختمانی، منازل مسکونی، بیمارستان و سایر مکان ها که در معرض آتش سوزی قرار دارند مناسب است. دقت کنید که این بیمه صرفا خسارات مادی را پوشش می دهد، بنابراین اگر خسارت جانی به شما یا شخص دیگر وارد شد؛ بیمه هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کند.
  6. بیمه عمر و زندگی: در این نوع بیمه شما با پرداخت حق بیمه به شرکت بیمه گر، آنها متعهد می شوند که تسهیلاتی را به شما در زمان فوت (بازمندگان) یا زنده بودنتان بدهند. همچنین بیمه بازنشستگی هم شامل این بیمه می شود.
  7. بیمه حوادث: همه ما می دانیم که حادثه هر لحظه در کمین است. بنابراین با داشتن بیمه حوادث بیمه معلم می توانید اجازه دهید حوادث اتفاق بیوفتند.
  8. بیمه درمان: بیمه ای که تقریبا تمامی افراد آن را دارند، بیمه درمان است. در این بیمه، بیمه گر متعهد می شود تا هزینه درمان برخی از بیماری های شایع را پرداخت می کند.

پیشنهاد برای مطالعه بیشتر: سریع ترین روش برای گرفتن بیمه بازنشستگی 

کلام آخر

نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ریما در این مقاله سعی کردیم شما را با خدمات نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ری آشنا کنیم. همانطور که خواندید به طور کلی 8 بیمه اصلی در نمایندگی 896 بیمه معلم ارائه می شود. بنابراین اگر در شهر ری اقامت دارید می توانید به صورت حضوری به آدرس خیابان فداییان اسلام، بعد از اتوبان آزادگان، هایپر نجم خاور میانه، جنب شهربازی، واحد13، بیمه معلم مراجعه کنید و از تمامی خدماتی که ارائه می گردد استفاده کنید.

 

 

تصویر ادمین نمایندگی بیمه معلم

ادمین نمایندگی بیمه معلم

بیمه معلم نمایندگی برتر 896

خدمات ما