بیمه معلم در تجریش

نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش

فهرست مطالب

بیمه معلم در تجریشبیمه معلم در تجریش

بیمه، واژه ای که اکثر افراد جامعه آن را شنیده اند و می توان گفت که زندگی آنها با این کلمه گره خورده است. زمانی که ما دچار سانحه ای می شویم؛ همیشه پرداخت هزینه های سنگین بعد سانحه برایمان دشوار است. حادثه ساختمان پلاسکو نمونه بارز آن است. به عنوان مثال شما صاحب یک کسب و کار در ساختمان پلاسکو هستید و به طور یک دفعه ساختمان در اثر سهل انگاری یک سری افراد دچار آتش سوزی می شود، در این حالت شما تقریبا تمامی سرمایه خود را از دست می دهید. حال باید سرمایه از بین رفته را جبران کنید و هم سرمایه جدیدی را برای راه اندازی مجدد بیزینس خود آماده کنید.

نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش با ارائه بیمه آتش سوزی، تمام خسارت و یا قسمتی از هزینه های اجناس و تجهیزات از بین رفته در آتش سوزی را جبران میکند. بنابراین در مثال بالا اگر فرد دارای کسب و کار، بیزینس خود را بیمه آتش سوزی بکند؛ خسارت لوازم، اجناس و تجهیزاتی که در آتش سوزی تخریب شده است را دریافت می کند و می تواند با همین خسارت دریافت کرده؛ مجدد کسب و کار خود را راه اندازی کند.

نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش

بیمه معلم، یک شرکت خصوصی است که به عنوان یکی از قدیمی ترین بیمه ها فعالیت می کند. این شرکت بیمه فعالیت خود را در سال 1372 با مشارکت نظام بانکی شروع کرد. این بیمه با ارائه نمایندگی های معتبر در سطح کشور سهولت دسترسی افراد جامعه به خدمات بیمه ای را فراهم کرده است. یکی از این نمایندگی ها، نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش است. افرادی که در خیابان های شهرداری، فنا خسرو (خیابان ثبت)، ولی عصر، غلام جعفری (جعفر آباد)، دربندی (مقصود بیگی)، بوعلی و غیره هستند می توانند برای دریافت خدمات بیمه معلم به این نمایندگی مراجعه کنند.

بیمه های ارائه شده در نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش

بیمه معلم در تجریشدر ادامه خدماتی که نمایندگی 896 بیمه معلم را به طور مختصر برای آشنایی نسبی شما کاربران عزیز شرح می دهیم؛ شما عزیزان می توانید برای ثبت نام در بیمه مورد نظر به آدرس دفتر مرکزی نمایندگی به آدرس تجریش، میدان قدس، خیابان شهرداری، روبروی بانک ملت، پاساژ تجریش 2، واحد 7 مراجعه کنید.

  • بیمه آتش سوزی: این بیمه در زیر مجموعه بیمه اموال قرار دارد و مناسب برای منازل مسکونی، بیمارستان ها، مجتمع های تجاری و غبره هستند. دقت کنید این بیمه فقط خسارت مالی را جبران می کند، در صورتی که شخصی در اثر حادثه آسیب ببیند بیمه باز پرداختی را انجام نمی دهد.
  • بیمه اتومبیل: دو نوع بیمه بدنه و شخص ثالث را ارائه میدهد. شخص ثالث مربوط به هر کسی به غیر از راننده است و بیمه بدنه هم خسارات وارد شده به بدنه ماشین را شامل می شود.
  • بیمه عمر و زندگی: در این بیمه، شرکت بیمه کننده در ازای دریافت حق بیمه از بیمه شده در زمان های مشخص، متعهد می شود تسهیلاتی را در زمان فوت و یا حیات شخص به بازماندگان او پرداخت کند که شامل حقوق بازنشستگی نیز می شود.
  • بیمه مهندسی: این بیمه زیر مجموعه بیمه اموال بوده و مناسب مهندسینی که در پروژه های ساختمانی و غیره فعالیت می کنند است.
  • بیمه حوادث: یکی از اصلی ترین و مهم ترین بیمه های ارائه شده توسط بیمه معلم، بیمه حوادث است، چرا که حادثه خبر نمی کند و ممکن در هر لحظه و به هر طریقی برای ما اتفاق بیافتد.
  • بیمه باربری: این بیمه ارائه شده مناسب تاجرانی است که محصولاتی را وارد یا صادر می کنند. چرا که با داشتن این بیمه محموله شما از زمان بارگیری تا محله تخلیه بار به طور کامل بیمه می شود.
  • بیمه درمان: این بیمه هم از نامش پیداست، در این بیمه اکثر هزینه های مربوط به درمان بیماری های شایع مانند سرما خوردگی و غیره توسط شرکت کننده پرداخت می شود.
  • بیمه مسئولیت: زمانی که شما در جامعه زندگی می کنید باید مسئولیت هایی را بر عهده بگیرید. حال ممکن است دچار اشتباه شوید و خساراتی را به اموال و تجهیزات وارد کنید؛ با داشتن بیمه مسئولیت نگران بازپرداخت آنها نباشید.

موارد بالا تمامی بیمه ها‌‌سط نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش است. برای آگاهی از توضیحات کامل و آشنایی با شرکت بیمه معلم خواندن مقاله “بیمه معلم+معرفی بیمه های تحت پوشش” پیشنهاد می گردد.

 

‍‍‍‌‎‎فرجام مقاله

بیمه معلم در تجریشهدف ما از تهیه این مقاله آشنایی شما با نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش بوده و همچنین ارائه توضیحات مختصر و مفید درباره خدمات بیمه ای قابل ارائه در این نمایندگی است. اگر ساکن محله های اطراف تجریش هستید و به دنبال یک نمایندگی مناسب برای دریافت بیمه نامه مورد نظر خود هستید؛ نمایندگی 896 بیمه معلم بهترین گزینه برای شماست.

اگر قصد دریافت بیمه را دارید می توانید به دفتر مرکزی نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش به آدرس تجریش، میدان قدس، خیابان شهرداری، روبروی بانک ملت، پاساژ تجریش 2، واحد 7 مراجعه کرده و با بهره مندی از دانش مشاوران خبره این مجموعه، بهترین و مناسب ترین نوع بیمه را برای خود انتخاب کنید.

 

تصویر ادمین نمایندگی بیمه معلم

ادمین نمایندگی بیمه معلم

بیمه معلم نمایندگی برتر 896

خدمات ما