بیمه بازنشستگی

سریعترین روش برای گرفتن بیمه بازنشستگی

فهرست مطالب

با افزایش سن و تغییرات در انتظارات و نیاز های افراد جامعه، شرکت های بیمه گر مجاب می شوند تا تغییراتی را به علت افزایش رفاه حال مشتریان خود به وجود بیاورند. یکی از بیمه هایی که بیمه معلم ارائه می دهد، بیمه بازنشستگی است. بیمه بازنشستگی زیر مجموعه بیمه عمر می باشد. یکی از طرح هایی که توسط اکثر شرکت های بیمه گر ارائه شده بیمه مستمری آنی است؛ مزیت های منحصر به فرد این بیمه نامه، آن را بسیار محبوب کرده است.

اگر این بیمه نامه را نمی شناسید و یا می خواهید دریافت کنید ولی سوالاتی دارید که بی پاسخ هستند، پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش ارائه دهنده انواع خدمات بیمه ای همراه باشید. خدمات ارائه شده در نمایندگی 896 بیمه معلم عبارت اند از بیمه حوادث، بیمه درمان، بیمه بازنشستگی و غیره می باشد.

معرفی بیمه بازنشستگی

بیمه بازنشستگی یک نوع از انواع بیمه عمر است که تنها برخی از شرکت های بیمه گر آن را ارائه می دهند. برای تعریف آن می توان گفت که، تمامی افرادی که در محلی مشغول کار هستند؛ باید مبلغی را بعد از بازنشستگی از بیمه تامین اجتماعی دریافت کنند که به آن بیمه بازنشستگی می گویند.

مستمری بازنشستگی با توجه به مقدار حق بیمه پرداختی، سابقه کار و سن بازنشستگی فرد می تواند به صورت ماهانه و یا یکجا پرداخت شود. نوع پرداخت بستگی به شرکت بیمه گر و فرد بیمه شونده دارد که باید در ابتدای عقد بیمه نامه مشخص گردد.

معرفی بیمه بازنشستگی آنی

بیمه بازنشستگیافرادی که شرایط خاصی (در ادامه خواهیم گفت) را دارند می توانند از این نوع بیمه استفاده کنند. همانطور که مستحضر هستید، حقوق باز نشستگی بیمه تامین اجتماعی در طی سالیان توسط اشخاص تامین می گردد. اما یکی از معایب آن این است که حداکثر 30 سال باید حق بیمه پرداخت شود و این ممکن است برای برخی افراد زمان زیادی باشد. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که شرایط پرداخت حق بیمه به مدت 30 سال را ندارید می توانید از یبمه مستمری آنی استفاده کنید. این بیمه نامه تایید بیمه مرکزی را دارد، بنابراین اگر شرایط کلی زیر را دارید، این بیمه نامه بهترین برای شماست.

 1. اگر فردی هستید که در سنین پایین تر یعنی جوانی فرصت خرید بیمه مستمری را از دست داده اید، باید از این بیمه نامه استفاده کنید.
 2. اگر قصد پرداخت حق بیمه در طی سالیان دراز و یا در زمان اشتغال را ندارید.

اگر هر یک از شرایط بالا را دارید می توانید با پرداخت کل حق بیمه به صورت یکجا از سال بعدش، حقوق بازنشستگی را دریافت کنید. در ادامه به معرفی و بررسی بیمه نامه بازنشستگی آنی ارائه شده توسط بیمه معلم، می پردازیم.

پیشنهاد برای مطالعه بیشتر: خرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلم

بیمه مستمری آنی شرکت بیمه معلم

بیمه بازنشستگیبه طور کلی می توان گفت شرکت بیمه معلم دو نوع بیمه مستمری به اشخاص ارائه می دهد. این دو عبارت اند از بازنشستگی آنی موقت قطعی و بازنشستگی آنی مادالعمر

بازنشستگی آنی مادالعمر

همانطور که از نامش مشخص است؛ در این نوع بیمه نامه به محض پرداخت حق بیمه توسط فرد، از زمانی که در تعهد نامه قید شده تا زمان حیات شخص، شرکت بیمه گر ملزم به پرداخت مستمری به فرد خواهد بود.

بازنشستگی آنی موقت قطعی

در این نوع از بیمه نامه بازنشستگی، فرد پس از پرداخت حق بیمه یک تاریخ شروع و پایان مشخص می کند که شرکت بیمه گر متعهد می شود؛ در این بازه مستمری را به شخص پرداخت کند. دقت کنید اگر فرد زودتر از موعد رسیدن تاریخ پایان فوت کند، شرکت بیمه گر همچنان به پرداخت مستمری ادامه می دهد تا تاریخ اعتبار بیمه نامه تمام شود.

شرایط کلی برای دیافت بیمه مستمری آنی ارائه شده توسط بیمه معلم باید حداقل سن 18 سال تمام را داشته باشید. همچنین حداقل مبلغ برای خرید بیمه نام 10 میلیون تومان می باشد.

 

 مزایای بیمه بازنشستگی آنی شرکت بیمه معلم

 • بیمه بازنشستگیهر فرد شاغل و غیر شاغل می‌تواند این بیمه نامه را خریداری نماید.
 • تضمین مدت پرداخت مستمری در بیمه نامه ها ی مستمری مادام العمر ۳۰ سال می باشد.
 • با توجه به وضعیت تورمی موجود در کشور دریافت مبلغ مستمری ارزش فعلی بیشتری نسبت به مبلغ در آینده دارد.
 • امکان انتخاب ضریب تعدیل سرمایه پوشش‌ها برای جبران آثار تورمی
 • زنان خانه‌دار نیز می توانند برای خود این بیمه نامه را خریداری نمایند.
 • ارائه پوشش فوت عادی از ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تا سقف ۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 • در این بیمه‌نامه، به بانوان بیمه‌شده در صورت فوت و بدون داشتن افراد تحت تکفل، مستمری به ذینفع انتخاب شده  پرداخت خواهد شد.
 • در صورت فوت ذینفع مشخص شده در طول مدت تضمین، مبلغ مستمری به فرد دیگری که از طرف ایشان در زمان تکمیل پیشنهاد بیمه مشخص شده است پرداخت خواهد شد.
 • ارائه پوشش فوت به علت حادثه تا ۳ برابر فوت عادی تا سقف ۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 • در صورت انصراف از دریافت مستمری، شرکت بیمه معلم مبلغ بازخرید را به فرد پرداخت خواهد کرد.

کلام آخر

تمامی افراد جامعه بعد از اینکه به سنی می رسند که نمی توانند کار کنند؛ باید حقوق بازنشستگی دریافت کنند. اما در این میان افرادی هستند که به دلایل مختلف مانند دیر اقدام کردن و یا نداشتن میل به پرداخت طولانی مدت حق بیمه، حقوق بازنشستگی ندارند. به همین علت شرکت بیمه معلم طرحی مبنی بر بیمه مستمری آنی ارائه کرده است. با دریافت این بیمه نامه دیگر نگرانی از بابت حقوق بازنشستگی نخواهید داشت چه بسا مزایای آن بیشتر از بیمه تامین اجتماعی است.

اگر قصد دریافت بیمه مستمری آنی را دارید کافی است به نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش به صورت حضوری مراجعه کرده و علاوه بر دریافت پاسخ سوال هایتان از مشاوران خبره، می توانید بیمه نامه خود را دریافت کنید.

 

تصویر ادمین نمایندگی بیمه معلم

ادمین نمایندگی بیمه معلم

بیمه معلم نمایندگی برتر 896

خدمات ما