خرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلم

خرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلم

فهرست مطالب

موبایل از آن دسته وسایل الکترونیکی است که تقریبا تمامی افراد از کوچک تا بزرگ و از جوان تا پیر آن را دارند. خیلی از افراد از طریق موبایل به کسب درامد اقدام می کنند. بنابراین یکی از با ارزش ترین دارایی های هر فردی می تواند تلفن همراه او باشد. از سوی دیگر خطرات زیادی تلفن همراه و اطلاعات با ارزش شما را تهدید می کند. این خطرات شامل آتش سوزی، نوسانات برقی، افتادن در آب، سرقت و سایر موارد می باشد.

با افزایش قیمت ارز، قیمت تلفن های همراه نیز افزایش پیدا کرده و همین امر موجب بالا رفتن ارزش موبایل و عدم توانایی خرید موبایل جدید در صورت بروز مشکل،  می گردد. ما در این مقاله به نحوه خرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلم خواهیم پرداخت.

بیمه موبایل یا بیمه دیگار چیست؟

همانطور که پیش تر اشاره شد بیمه موبایل یا بیمه دیگار در واقع تلفن همراه شما را در صورت بروز حوادث بیمه می کند. شرکت بیمه گر متعهد می شود تمامی یا برخی از حوادثی که تحت پوشش گارانتی موبایل نمی شود را جبران خسارت کند. مواردی که بیمه موبایل پوشش می دهد عبارت اند از سرقت، آتش سوزی، شکستگی، آب خوردگی، نوسانات برق و غیره می باشد. بیمه دیگارد هم مانند تمامی بیمه های دیگر یک قرارداد دو طرفه است که شما استثنا هم می شود. مواردی که بیمه موبایل پوشش نمی دهد، عبارت اند از

 • anti virus shield protection 117023 312تمامی خساراتی که به صورت عمدی توسط شخص بیمه گذار وارد شود.
 • نقص های ظاهری مانند خراشیدگی
 • اگر شماره سریال دستگاه مشخص نباشد هیچگونه خسارتی پرداخت نمی گردد.
 • تمامی خساراتی که در صورت تعمیر نامناسب ایجاد شوند.
 • اگر در محلی که با شرکت بیمه گر طرف قرار نداشته باشد مراجعه کنید، هزینه های بازشدگی و تعمیر پرداخت نمی شود.
 • بروز فساد و زنگ زدگی دستگاه در صورت نامناسب بودن شرایط آب و هوایی

معرفی طرح های بیمه موبایل

با توجه به اینکه تنوع در برند، مدل و قیمت تلفن های همراه وجود دارد؛ شرکت بیمه معلم اقدام به تعریف طرح های متنوعی برای راحتی افراد کرده است. این طرح ها شامل بیمه دیگارد آبی، بیمه دیگار نارنجی و بیمه دیگار سبز می باشد. در ادامه تمامی این موارد را خواهیم خواند.

 • بیمه دیگارد آبی: به عنوان اولین طرح می خواهم طرح آبی را به شما معرفی کنم. این طرح برای افرادی که قیمت تلفن همراه آن ها تا 85 میلیون تومان می باشد، مناسب است. بنابراین اگر یکی از موبایل های پرچم دار مانند سامسونگ گلکسی S24، S24 Ultra، S 23، S23 Ultra، Note 20 و سری آیفون های 14 و 15 را در اختیار دارید؛ بهتر است طرح آبی را برای خرید بیمه موبایل انتخاب کنید.
 • بیمه دیگارد نارنجی: دومین طرح بیمه موبایل، طرح نارنجی است. این طرح برای افرادی که ارزش تلفن همراه آنها تا مبلغ 50 میلیون تومان می باشد، مناسب است. اگر شخصی هستید که تلفن های سامسونگ گلکسی S 20 و S 22، آیفون 11 و 11 پرومکس را دارید می توانید از این طرح برای خرید بیمه موبایل استفاده کنید.
 • بیمه دیگارد طرح سبز: سومین و آخرین طرح، طرح سبز می باشد. این طرح برای افرادی که قیمت تلفن همراه آنها تا 20 میلیون می باشد، مناسب است. افرادی که تلفن های میان رده مانند سامسونگ سری A و برند شیائومی Redmi دارند، می توانند برای خرید بیمه موبایل از این طرح استفاده کنند.

خرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلمخرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلم

حال که با تمامی طرح ها و پوشش های بیمه موبایل آشنا شدید و دانستید که چقدر می تواند برای شما مفید باشد؛ می توانید اقدام به خرید و دریافت آن بکنید. بدین منظور می توانید به صورت حضوری به دفتر مرگزی نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش به آدرس تجریش، میدان قدس ، خیابان شهرداری، روبروی بانک ملت ، پاساژ تجریش 2، واحد 7 مراجعه کنید. همچنین شعبه دوم ما واقع در شهر ری به آدرس خیابان فداییان اسلام، بعد از اتوبان آزادگان، هایپر نجم خاور میانه، جنب شهربازی، واحد13، بیمه معلم می باشد. آن دسته از عزیزانی که در شهر ری و تجریش قرار دارند می توانند به این دفاتر مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما به صورت تلفنی اقدام به خرید و دریافت بیمه نامه خود کنید.

پیشنهاد برای مطالعه بیشتر: سریعترین روش برای گرفتن بیمه بازنشستگی

مزایای ما نسبت به سایر رقبا

 • دریافت خسارت سرقت بدون ارائه شاهد: بر خلاف سایر شرکت های بیمه گر، اگر تلفن همراه شما به سرقت برود می توانید بدون ارائه شاهد، از خدمات بیمه موبایل استفاده کنید و خسارت خود را جبران کنید.
 • عمر سلامت موبایل: شرکت های بیمه گر عمر موبایل را 3 سال در نظر گرفته اند اما شما با خرید بیمه موبایل از بیمه معلم می تواند این عدد را 5 سال در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر سال تولید تلفن همراه شما 2020 باشد می توانید تا سال 2025 از خدمات بیمه موبایل استفاده کنید.
 • فرانشیز 15 درصد: فرانشیز به معنای پرداخت بخشی از هزینه تعمیر بر عهده شخص بیمه گذار باشد. برای مثال اگر LCD موبایل شما شکسته باشد و به دفاتر طرف قرارداد با بیمه معلم مراجعه کنید. صرفا 15 درصد از مبلغ هزینه برای تعمیر را از جیب خود پرداخت می کنید و مابقی را شرکت بیمه گر پرداخت می کند.
 • سقف پرداخت: طبق طرح های بیمه موبایل که در مباحث قبل معرفی و برسی کردیم، می توانید تمامی تلفن هایی که ارزش آنها از 20 میلیون شروع و تا 85 میلیون تومان می باشد را بیمه کنید.

کلام آخر

خرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلمما در این مقاله سعی کردیم نحوه خرید بیمه موبایل از نمایندگی 896 بیمه معلم را به صورت کامل شرح دهیم. افزون بر این دانستید که بیمه موبایل یا بیمه دیگارد چیست؟ طرح هایی که شرکت بیمه معلم برای بیمه دیگارد در نظر گرفته است، به چه صورت بوده و شرایط استفاده از آنها چگونه است. گفتیم که با توجه به نوع موبایل 3 طرح آبی، نارنجی و سبز ارائه شده است. در صورتی که همانند برخی از افراد از تلفن همراه به عنوان ابزاری برای کسب درامد استفاده می کنید و یا فایل و اسناد مهمی در فضای ذخیره سازی آن دارید، پیشنهاد می کنیم از بیمه موبایل استفاده کنید.

دفتر مرکزی نمایندگی 896 بیمه معلم در تجریش به آدرس تجریش، میدان قدس ، خیابان شهرداری، روبروی بانک ملت ، پاساژ تجریش 2، واحد 7 می باشد.

دفتر دوم نمایندگی 896 بیمه معلم در شهر ری به آدرس خیابان فداییان اسلام، بعد از اتوبان آزادگان، هایپر نجم خاور میانه، جنب شهربازی، واحد13 می باشد.

شما عزیزان می توانید به منظور دریافت بیمه موبایل، به هر یک از این دفاتر به صورت حضوری مراجعه کنید و یا از طریق صفحه تماس با ما به صورت تلفنی اقدام به دریافت بیمه نامه کنید.

تصویر ادمین نمایندگی بیمه معلم

ادمین نمایندگی بیمه معلم

بیمه معلم نمایندگی برتر 896

خدمات ما