بیمه موبایل

معرفی بیمه موبایل

فهرست مطالب

شاید کمتر کسی اسم بیمه دیگارد یا بیمه موبایل به گوشش خورده باشد. تلفن همراه به مرور زمان به یکی از پر استفاده ترین دستگاه ها در زندگی انسان تبدیل شده است. امروزه تمامی افراد از کودک 7 الی 8 ساله تا مسن ترین فرد از تلفن همراه به منظور انجام کار های مختلف اعم از بازی کردن، پرداخت قبوض، برقراری تماس و غیره استفاده می کنند.

از آنجایی که قیمت تلفن های همراه بسیار زیاد است و در صورت بروز هر گونه مشکلی جبران خسارت برای افراد می تواند سخت باشد. بیمه معلم با ارائه بیمه دیگار یا بیمه موبایل قصد دارد برای جبران خسارت هایی که ممکن است برای هر موبایلی پیش بیاید کمک کند. این خسارات می تواند شامل سرقت تلفن همراه، آتش سوزی تلفن همراه و  غیره باشند.

معرفی بیمه موبایل

بیمه موبایلبیمه معلم با ارائه بیمه موبایل خیال افرادی را که علاقه به خرید تلفن همراه های گران قمیت نظیر آیفون را دارند راحت کرده است. بنابراین می توان گفت با دریافت بیمه دیگارد و پرداخت حق بیمه آن، دیگر به خیال راحت از دستگاه های الکترونیکی خود استفاده کنید بدون اینکه نگران بروز حوادثی مانند خرابی آن باشید. در ادامه به حوادث تحت پوشش بیمه موبایل می پردازیم.

  • به سرقت رفتن تلفن همراه توسط سارقان
  • در صورت افتادن تلفن همراه درون آب
  • بروز حوادث طبیعی برای تلفن همراه
  • شکستگی LCD یا TOUCH تلفن همراه در اثر افتادن یا برخورد اجسام تیز
  • سوختگی مدار های تلفن همراه در اثر افت و خیز های شدید جریان برق محل
  • آتش سوزی تلفن همراه به دلایل مختلف

طرح های ارائه شده برای بیمه موبایل توسط بیمه معلم

با طرح هایی که بیمه موبایل ارائه کرده است می توانید متناسب با قیمتی که تلفن همراهتان دارد؛ مناسب ترین طرح را برای خود انتخاب کنید. به طور کلی 3 نوع طرح ارائه شده است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

بیمه موبایل طرح سبز

برای افرادی که حداکثر 20 میلیون تومان برای تلفن همراه هزینه می کنند و دارای موبایل های پایین رده هستند بهترین طرح، طرح سبز بیمه موبایل است. تلفن همراه هایی مانند سری A سامسونگ، سری Redmi شیائومی و غیره می توانند از این طرح استفاده کنند.

بیمه موبایل طرح نارنجی

طرح نارنجی، برای افرادی است که دارای موبایل های میان رده هستند و حداکثر قیمت موبایل آنها به 50 میلیون تومان می رسد. اگر تلفن همراهتان برای برند سامسونگ در مدل های Galexy S20، Galexy S22، Note20، Note 22 Ultra و همچنین اگر موبایل آیفون XR دارید؛ طرح نارنجی مناسب ترین طرح برای شماست.

بیمه موبایل طرح آبی

آخرین طرح بیمه دیگارد، طرح آبی می باشد. این طرح تمام موبایل هایی که ارزش آنها تا 85 میلیون تومان است را شامل می شود. اگر دارای تلفن همراه های بالا رده ای مثل برند سامسونگ مدل Galexy S23، Galexy S23 Ultra ،Galexy S22، Galexy S22 Ultra و همچنین خانواده سری 12 آیفون مانند Iphone 12 Pro Max هستید؛ این طرح برای شماست چرا که طرح های قبلی نهایت تا مبلغ 50 میلیون را شامل می شوند.

مزیت ما نسبت به دیگران

در میان تمام شرکت های بیمه ای که بیمه موبایل را ارائه می دهند؛ شرکت ما مزیت های متفاوتی را نسبت به آنها دارد. این مزیت ها امکان دریافت خسارت از بیمه را برای شما راحت تر کرده است. به خواندن ادامه مقاله بپردازید تا از این مزیت ها آگاه شوید.

  • فرانشیز 15 درصد: به این معنی  است که، زمانی اگر به عنوان مثال LCD تلفن همراه شما شکسته شود به اندازه 15 درصد از مبلغ برای تعمییر را خود شما باید پرداخت کنید و مابقی مبلغ را شرکت بیمه معلم پرداخت می کند.
  • سرقت بدون شاهد: یکی دیگر از مزیت های ما نسبت به دیگران پرداخت خسارت به سرقت رفتن تلفن همراه بدون شاهد است؛ یعنی اگر در محلی تلفن شما را سارقان به سرقت بردند نیازی به ارائه شاهد برای دریافت خسارت خود ندارید.
  • حداکثر سقف: همانطور که در تعریف طرح های بیمه موبایل گفتیم، اشخاصی که تلفن همراهشان از قیمت 20 میلیون تومان تا 85 میلیون تومان است به راحتی می توانند موبایل خود را بیمه کنند.
  • عمر موبایل: در حالی که سایر شرکت ها عمر موبایل را نهایت 3 سال در نظر گرفته اند، این عدد برای ما 5 سال است. به عنوان مثال اگر تلفن شما برای سال 2015 باشد، تا سال 2020 می توانید برای خسارت به شرکت بیمه معلم مراجعه کنید.

سخن آخر

بیمه موبایلهمانطور که می دانید تقریبا تمام افراد دنیا از کوچک تا بزرگ از تلفن همراه شرکت های مختلف استفاده می کنند. در زمان استفاده از تلفن همراه مشکلات زیادی اعم از به سرقت رفتن، آتش سوزی، افتادن درون آب و غیره می تواند برای ما پیش بیاید؛ در زمان بروز این چنین مشکلات، ما متحمل پرداخت خسارت از جیب خودمان هستیم که این ممکن است ما تحت فشار قرار بدهد. یکی از خدمات ارائه شده توسط بیمه معلم، بیمه موبایل است، با دریافت و پرداخت حق بیمه دیگر نگران پرداخت خسارت های سنگین خود نباشید.

به عنوان مثال شما موبایل آیفون 12 دارید و از طرح آبی بیمه موبایل استفاده می کنید؛ در این حالت اگر موبایل شما به سرقت برود می توانید بخش بزرگی از هزینه ای که برای خرید موبایلتان کرده اید را از شرکت بیمه کننده طلب کنید.

این مقاله توسط تیم تولید محتوای نمایندگی 896 بیمه معلم تهیه شده است؛ که هدف آن معرفی و آشنایی شما با بیمه دیگارد یا بیمه معلم است. اگر میخواهید درباره بیمه معلم و سایر خدمات بیمه ای ارائه شده بیشتر بدانید می توانید مقاله “بیمه معلم+معرفی بیمه های تحت پوشش” مطالعه بفرمایید.

تصویر ادمین نمایندگی بیمه معلم

ادمین نمایندگی بیمه معلم

بیمه معلم نمایندگی برتر 896